Home Knokke-Heist 6 jaar na elkaar 10.000 stickers

6 jaar na elkaar 10.000 stickers

0

Voor het Rode Kruis Knokke-Heist zit de stickeractie 2019 er terug op, EN OF we terug van een succes mogen spreken! Ondanks het soms gure weer zijn onze vrijwilligers er voor het 6de jaar na elkaar in geslaagd 10.000 stickers te verkopen. De eerste dag zaten we al terug aan het gemiddelde van vorig jaar, mede ook dankzij de inzet van onze peter van de actie zanger en presentator Louis Flion die als gelegenheidsverkoper, samen met zijn moeder, in korte tijd een 100tal stickers verkocht.

Na 4 dagen verkopen haalden we uiteindelijk de kaap van de 10.000 stickers, aldus communicatieverantwoordelijke Peter Warlop. Dit is niet alleen een financiële, maar ook een emotionele opsteker. We hebben gemerkt bij de mensen dat er een grote bereidheid was om ons te steunen en dat geeft ons een fijn gevoel, en een bevestiging dat het werk van al onze vrijwilligers gewaardeerd wordt. En wat is nu het geheim van onze afdeling? Organisatie, Motivatie, Solidariteit en Gedrevenheid, als één familie, als vrienden, dat is kort samengevat hoe wij dit aanpakken. Bij onze afdeling wordt de opbrengst onder andere aangewend om nieuwe werkpakken aan te kopen, ons leslokaal voor de EHBO lessen te voorzien van comfortabele stoelen, twee elektrische fietsen voor de fietsploeg op evenementen, en uiteraard verzorgingsmateriaal. Kortom uitrusting om onze mensen op een zo efficiënt mogelijke manier hun werk te kunnen laten doen bij het lesgeven, de zorgbib, op evenementen en bloedinzamelingen, en noem maar op. Dit allemaal om de bevolking van Knokke-Heist te helpen waar nodig. Het Rode Kruis Knokke-Heist wil iedereen bedanken die ook van deze stickeractie terug een succes heeft gemaakt.

Artikel

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here