Home Knokke-Heist 6 kandidaten voeren kiezers naar het stembureau

6 kandidaten voeren kiezers naar het stembureau

3
Fred van Soomeren

n onze gemeente worden er ongeveer 27200 kiezers opgeroepen om hun stem uit te brengen. Het gemeentebestuur organiseert 28 stembureaus op 7 verschillende locaties. In elk stembureau gaan er ongeveer 1000 mensen stemmen, alleen in ’t Zaaltje in Ramskapelle zijn dit er beduidend minder. Het ene gebouw heeft veel meer capaciteit dan het andere. Het is dus mogelijk dat je verder moet gaan stemmen dan je gedacht hebt. Het gemeentebestuur probeert locaties uit te kiezen die overzichtelijk zijn, voldoende toegankelijk, over voldoende elektriciteit beschikken en waar er voldoende parkeermogelijkheden zijn.

Wie niet zo goed meer te been is en op 26 mei 2019 vervoer wenst naar het stembureau heeft verschillende mogelijkheden:

 1. beroep doen op familie, vrienden of buren
 2. een taxibedrijf opbellen
 3. een opkomende kandidaat van onze gemeente Knokke-Heist contacteren. Partijen organiseren immers met veel plezier vervoer naar de stembureaus als dienstbetoon voor hun eventuele kiezers.

In onze gemeente zijn er 6 kandidaten die bij de verkiezingen van 26 mei op een lijst staan, 1 voor de Kamer van Volksvertegenwoordiger en 5 voor het Vlaams Parlement. U vindt ze hieronder per soort verkiezing en in alfabetische volgorde. U mag ze gerust contacteren.

KAMER VAN VOLKSVERTEGENWOODIGERS 
PartijNaam kandidaat Knokke-HeistPlaats op de lijstContactgegevens
GroenFrauke Laurijssen5de opvolger0479/68 68 62laurijssenfrauke@gmail.com
VLAAMS PARLEMENT 
PartijNaam kandidaat Knokke-HeistPlaats op de lijstContactgegevens
CD&VHenri De Vroey8ste opvolger0473/41 58 71henridevroey@gmail.com
GroenLuc Lierman14de opvolger050/61 19 56luc.lierman@groen.be
N-VACathy Coudyser5de plaats effectief0476/54 06 84cathy.coudyser@n-va.be
Open VLDNick Wenmaekers6de plaats effectief0473/27 83 60nickwenmaekers@gmail.com
Vlaams BelangLeo De Waele11de plaats effectief0475/56 06 89leo.de.waele@telenet.be
Artikel

3 REACTIES

  • Beste Keerlin,

   Bezorg me je echte naam en adres. Moest je vervoerproblemen hebben om naar het kieslokaal te gaan zondag, willen wij met Groen aan een voor jou passende oplossing zorgen.

   • Mooi moi mooi en bedankt… maar beste Luc Lierman, als is m’n wagentje nog zo klein, ‘k vrees voor mogelijks toebrengen van schade, heb het nu echt niet over U hoor, maar heb in het verleden al zoiets meegemaakt toen er nog maar een Leeuwenschildje/klever er aan te zien was…
    Sindsdien durf ik dit niet meer, en daarom m’n schuilnaam…
    Ik ga meestal per fiets naar ’t stemlokaal, is nooit veraf, ook stem ik altijd op een partij die eerder ‘Vlaams kleurt’, dus nogmaals bedankt daar indien ik Uw aanbod zou aannemen, me min of meer ‘schuldig’ zou voelen van iemand een hak hebben gezet die het niet verdiende …
    Toch succes gewenst.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here