Home Knokke-Heist Knokke Ellen Dobbelaere zal Marc Moeyaert opvolgen als directeur van de Sint-Jansschool

Ellen Dobbelaere zal Marc Moeyaert opvolgen als directeur van de Sint-Jansschool

0

Deze morgen was er witte rook te zien was boven de Sint-Jansschool. “Niet dat we ons met de paus willen vergelijken, maar wel om te tonen dat er vandaag werd meegedeeld wie de opvolger wordt op vrijdag 31 januari 2020 om de leiding van onze school over te nemen”, zegt directeur Marc Moeyaert.

“Ik ben heel blij dat ik de schoolbel mag doorgeven aan onze juf Ellen, mevrouw Ellen Dobbelaere. Zij wordt vanaf maandag 3 februari 2020 de nieuwe directeur van onze school ! Het hele team vond haar de ideale kandidaat en geeft haar het volle vertrouwen”, aldus nog de schoolmededeling.

Artikel

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here